Přehled přihlášených na běhy žactva 2022

Jedná se jen o orientační přehled – přihlášení jsou přidáváni do seznamu cca do 2 týdnů od úhrady zálohy.

aktualizováno dne 29. 6. 2022

1. běh

2. běh

3. běh (Hlavatecký)

1.Beňová Klára
2.Bican Vojtěch
3.Bicanová Karolína
4.Boháč Josef
5.Čáp Michal
6.Čáp Ondřej
7.Čáp Štěpán
8.Dubská Viktorie
9.Eder Jan
10.Ederová Petra
11.Hrdličková Michala
12.Klečacký Vojtěch
13.Kohout Matěj
14.Kohoutová Barbora
15.Krejčí Amálie
16.Krejčí Josef
17.Krejčí Magdaléna
18.Krejčí Rozálie
19.Křížová Aneta
20.Křížová Nikola
21.Lauferová Johanka
22.Lauferová Josefína
23.Malíková Barbora
24.Márová Tamara
25.Mazánek Lukáš
26.Novotná Johana
27.Pazdírková Tereza
28.Pěkná Michala
29.Pěkný Patrik
30.Plechata Marek
31.Plechatová Natálie
32.Podlaha Jáchym
33.Podlahová Alžběta
34.Řezáč Filip
35.Říhová Amálie
36.Sedláková Kateřina
37.Sedláková Tereza
38.Soukup Matyáš
39.Soukupová Alexandra
40.Šlais David
41.Šlaisová Dagmar
42.Šmíd Michal
43.Šmídová Eliška
44.Vavrušková Ema
45.Vesecká Lucie
46.Vodstrčilová Sára
47.Žemlička Martin
48.Žemlička Ondřej
49.
50.
1.Borkovec Adam
2.Bufka Andreas
3.Čandová Sára
4.Čandová Sofie
5.Davídek Pavel
6.Flašková Jana
7.Francán Jan
8.Francán Jiří
9.Fuxa Felix
10.Fuxa Hugo
11.Hlaváč Radovan
12.Holovenko Arina
13.Holub Tobiáš
14.Holubová Ivana
15.Kofroňová Barbora
16.Komma Matouš
17.Koubek Ondřej
18.Koubková Eliška
19.Kříž Rostislav
20.Kupská Barbora
21.Kupský Jan Václav
22.Kutil Tadeáš
23.Macke Jakub
24.Menglerová Hana
25.Naučová Marie Anna
26.Novotný Pavel
27.Novozámská Charlotte
28.Palus Jiří
29.Poláková Anna
30.Poláková Nikol
31.Prajzler Mikuláš
32.Růžička Vojtěch
33.Růžičková Vendula
34.Slezáková Lucie
35.Stiborová Kateřina
36.Svitáková Barbora
37.Štěpánková Alena
38.Velinský Matěj
39.Vlk Josef
40.Vlk Tomáš
41.Volfová Viktorie
42.Volný Daniel
43.Volný Martin
44.Vybíral David
45.
46.
47.
48.
49.
50.
1.Běhoun Ondřej
2.Boháčová Rozálie
3.Boubelíková Barbora
4.Buriánek Matěj
5.Haloun Josef
6.Horváth Vincent
7.Kubičková Veronika
8.Máchová Johana
9.Menglerová Eliška
10.Metelcová Karla
11.Míchal Štěpán
12.Novotná Julie
13.Pánek Antonín
14.Pavlica Cyril
15.Plzák Filip
16.Plzák Matyáš
17.Plzák Tomáš
18.Pospíchal Jakub
19.Rejlková Eva
20.Říha Vojtěch
21.Říhová Sofie
22.Slabá Štěpánka
23.Slabý Jakub
24.Smrž Jan
25.Smrž Václav
26.Svobodová Beáta
27.Woldřichová Anna
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.